Zprovoznění audio-video techniky v našem společenském zařízení

V tomto období byla zmodernizována audio-video technika v našem společenském zařízení v sále Katolického domu v Žarošicích. Zájemcům můžeme nabídnout špičkové ozvučení a projekci na velkoplošném plátně přes datový systém, ale i klasickými nosiči DVD, USB atd.

Poslední volné termíny

Upozorňujeme případné zájemce, že naše rekreační zařízení „Chata Ostružná“ má v letošní zimě ještě poslední volné týdenní termíny. Pokud by jste měli zájem prožít krásný týden na horách, přímo v centru lyžařských sportů, neváhejte a kontaktujte nás.

Nový nájemce restaruace

Od 1.10.2013 došlo ke změně nájemce naší restaurace. S tím se změnilo i celkové pojetí daného provozu. Zúžil se jídelní lístek, především pak četnost nabízených jídel. Plánován je prodej atraktivních pokrmů (pizza a pokrmy připravované netradičním způsobem) přes ulici a jejich rozvoz. Přejeme mu mnoho úspěchů při splnění tohoto záměru.

Ubytovna Uhřice

Rozšířili jsme služby pro zákazníky v oblasti ubytování. Přímo v areálu čerpací stanice je možné se ubytovat. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje (cena za lůžko a noc 150,- Kč) a jeden apartmán se čtyřmi lůžky (cena apartmánu na noc 500,- Kč) Pro potřeby řidičů je k dispozici též sociální zařízení se sprchou, které lze využít pro očistu a odpočinek. Za použití tohoto zařízení si účtujeme jednotnou cenu 50,- Kč. Plnohodnotné stravování je zajištěno v naši restauraci, která je vzdálená cca 500 m od areálu. Otvírací doba restaurace je od 9,00 do 23,00 denně.

Chata Ostružná

Nabízíme Vám možnost rekreace v každém ročním období v malebném zalesněném horském masivu v chráněné krajinné oblasti - Jeseníky. Chata leží v horském lyžařském středisku - Ostružná, která je oblíbené výchozí místo pěších i lyžařských túr.

Tags: 

Stránky