Penzion Žarošice

Penzion Žarošice je umístěn v prostorách půdní vestavby sídelní budovy naší firmy. Nabízí svým hostům možnost dlouhodobějšího ubytování jako základna pro poznávací výlety do okolí obce, ale i přespání na jednu noc jako místo pro odpočinek na dlouhých cestách. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 20 lůžek. Stravování je možné v naší restauraci v přízemí budovy, děti se mohou vydovádět na dětském hřišti. Pro pořádání firemních akcí nebo soukrommých oslav můžeme nabídnout společenský sál s kapacitou 220 sedících osob.

Nabídka aktivit:

 • přímo v obci je naší firmou postaveno multifunkční sportovní zařízení pro tenis, volejbal, nohejbal či malou kopanou
 • ve vzdálenosti 1 km od budovy penzionu je v zimních měsících v provozu menší lyžařská sjezdovka s vlekem
 • milovníci historie mohou navštívit bojiště tří císařů i s historickou vojenskou přehlídkou a s vyznamenáním každého účastníka pamětní medailí a přípitkem slivovicí s tradičním pohoštěním ve starobylé hospodě Formanská pošta u Slavkova
 • historickými stavbami zvoucími k návštěvě jsou například: zámek Milotice známý z mnoha českých pohádek, hrad Buchlov, zámek v Buchlovicích nebo Lednicko-valtický areál, který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO
 • vzhledem k poloze v centru vinařských oblastí nabízíme i návštěvy vinných sklípků spojených s ochutnávkou těch nejlepších vín.
  Doprava:
  Přímo u budovy penzionu zastavují autobusy IDS Jihomoravského kraje. Pokud přijedete vlastním vozem, můžete využít zabezpečené parkoviště, které je součástí penzionu.
  Kontakty/objednávky:
  V případě zájmu o informace o aktuálních možnostech ubytování, rezervacích a cenách nás kontaktujte na: sekretariat@meliorace.cz, případně na telefonních číslech 518 631 644 nebo 518 631 984.
 • Tags: