Chata Ostružná

Nabízíme Vám možnost rekreace v každém ročním období v malebném zalesněném horském masivu v chráněné krajinné oblasti - Jeseníky. Chata leží v horském lyžařském středisku - Ostružná, která je oblíbené výchozí místo pěších i lyžařských túr.

V okolí Ostružné je plno krásně upravených běžeckých tratí na Paprsek, Kralický sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.
V teplých měsících zde můžete obdivovat překrásnou a malebnou horskou přírodu. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku i cykloturistiku. Je zde hustá síť značených stezek v okolí Ostružné i po hřebenech Jeseníků. Okolní lesy nabízejí i mnoho lesních plodů - borůvek, ostružin, malin a také hub.
Ubytování:
Chata je vhodná pro rodiny s dětmi i pro větší skupiny. Celková kapacity chaty je 22 lůžek a nabízí ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích s televizí a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umývadlo, WC), s možností přistýlek. Dále mají hosté k dispozici společenskou místnost s krbem, místnost je vybavena televizí se satelitním příjmem a videem. Pro děti je k dispozici dětská místnost se stolem pro stolní tenis. Příjemné posezení na terase na rozlehlé zahradě s dětským hřištěm a ohništěm pro táborák. Možnost připojení na internet přes WIFI.
Stravování:
Rekreantům je k dispozici plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření a nebo je možné se stravovat ve dvou restauracích vzdálených cca 50 a 100 m od chaty.
Doprava:
Tuto chatu můžete navštívit vlastním autem, které můžete zaparkovat přímo u chaty na soukromém parkovišti, nebo také vlakem či autobusem jejichž zastávky jsou v obci nedaleko chaty.
Kontakty/objednávky:
V případě zájmu o informace ohledně aktuální možnosti ubytování, rezervace a cenách nás kontaktujte na : sekretariat@meliorace.cz. resp. na tel. číslech 602 545 616(Večeřová), 731 158 425(Bendeková)

Tags: