Restaurace

Restaurace se nachází přímo v budově, ve které sídlí naše společnost, v podobě pivnice a kavárny s boxy. Tímto však její možnosti nekončí. Podle povahy akcí (oslavy, semináře, plesy, zábavy atd.) jsou k dispozici další prostory - společenský sál, galerie a bar ve vstupní hale. V letních měsících je ve dvorním traktu v provozu zahrádka s vlastním výčepem a pultem se zmrzlinou. Samozřejmostí je šatna a sociální zařízení. Celý areál je pokryt WiFi. K dispozici je velké parkoviště přímo před budovou. Ubytovat se můžete v nadstandardně vybaveném penzionu.
Restaurace - k dispozici je celkem sedm šestimístných stolů, z nichž šest se nachází v oddělených boxech. Součástí restaurace je vinotéka, která nabízí především vína z místní vinařské oblasti, ale také vína z našeho vinařství Žarošice. Celá restaurace je ozvučena prostorovým audio systémem, součástí je i plazmová obrazovka a celá restaurace je v letních měsících klimatizována. V restauraci denně podáváme nejméně tři hotová jídla a samozřejmě i jídla minutková. Při individuálních akcích lze připravit bohatý raut a na přání zákazníků jsme již několikrát připravili kompletní moravskou zabijačku.
Pivnice - u čtyř stolů můžete strávit nezapomenutelné večery se svými přáteli u dobrého piva a partičky pokeru či mariáše. K dispozici je televizní obrazovka, kde můžete sledovat svůj oblíbený program. Zajímavé sportovní přenosy přenášíme na projekční plátno o rozměrech 4x3 m ve společenském sále, do kterého se mimořádně pivnice rozšíří.
Bar - před vstupem do společenského sálu se nachází foaye 8x6 m s barem, který otevíráme aktuálně podle dění v sále - např. při filmových představeních, seminářích, plesích atd. Monitor umístěný nad barem přenáší aktuální činnost projektoru v sále.
Sál - pro svatby, promoce, trachty, oslavu životního jubilea apod. je vhodný sál o rozměrech 14x9 m. Jeho kapacita je cca 130 míst k sezení se stoly. Pro úspěšnost celé akce lze využít všech vymožeností, které nabízí naše kulturní centrum. V sále pořádáme rovněž vlastní akce, jako např. Zvěřinové hody, Reprezentační ples, atd.
Galerie - prostor nad sálem o rozměrech 16x3 m je ideálním místem pro menší oslavy, klubová setkání nebo větší firemní jednání. K dispozici je šest stolů pro 5 až 8 osob. U každého stolu se nachází přípojka na Internet. Podle povahy akce je možné prostor a stoly libovolně upravit. Pro získání více informací nás kontaktujte.